Akmeņu kursi iesācējiem

Pieaugušo neformālās izglītības programma "Akmeņu pasaule Tev" I līmenis

Neformālās izglītības programma «Akmeņu pasaule Tev» ir veltīta litoterapijai — akmeņiem, kristāliem, minerāliem… Vārds «litoterapija» ir cēlies no grieķu «lithos» un nozīmē «akmens». Jau no senatnes dziednieki, magi, gudrie un varenie izmantoja akmeņu sakrālo spēku.

Neformālā izglītības programmas «Akmeņu pasaule Tev» mērķis ir interesentiem iemācīt izmantot akmeņu spēku. Uzskata, ka akmeņi un kristāli atbilstoši savām īpašībām labvēlīgi iedarbojas uz cilvēka organismu un apkārtējo vidi, sakārto enerģētiku un neitralizē negatīvās enerģijas. Tomēr, lai akmens varētu parādīt savu dabisko spēku, to nepieciešams attīrīt, tāpat to iespējams ieprogrammēt noteiktam uzdevumam. Indijā, Ķīnā un citās Austrumu valstīs ir uzkrāta milzīga pieredze litoterapijā. Pateicoties zināšanām par bioloģiski aktīvajiem punktiem, enerģētiskajiem centriem un meridiāniem, ar akmeņu enerģiju, iespējams sakārtot cilvēka enerģētiku, kas labvēlīgi ietekmē arī fizisko ķermeni un mūsu noskaņojumu.

Akmeņus jau no senatnes izmanto arī kā amuletus un talismanus, lai aizsargātos no ļauna un piesaistītu savā dzīvē veiksmi un laimi. Akmeņus nepieciešams pareizi izvēlēties un saskaņot to enerģiju, lai amulets strādātu harmoniski. Pasniedzēji Jums parādīs veidus kā strādāt ar akmeņiem, bet Jums pašiem būs jāizdara galvenais — jāatrod kontakts ar akmeņiem, tie jāsajūt, jāveltī tiem laiks...un jāizvēlas tieši sev piemērotākā darba tehnika no piedāvātajām, lai palīdzētu sev un sev tuvajiem.

Pirmais līmenis ir paredzēts iesācējiem, tāpēc pirmā līmeņa nodarbības ir piemērotas interesentiem, kuri iepriekš nav strādājuši ar akmeņiem vai iepazinuši tos tikai virspusēji. Programmas ietvaros tiks apskatītas dažādas tehnikas darbam ar akmeņiem, lai palīdzētu sev un citiem, iemācīsimies — izvēlēties, attīrīt, programmēt un sagatavot akmeņus darbam, izgatavot talismanus un arī pavērt «nākotnes» plīvuru ar akmeņu palīdzību.

Īss ieskats programmā:

— Kā runāt ar akmeņiem

— Akmeņu sagatavošana darbam

— attīrīšana, programmēšana, uzlādēšana

— Svārsta izmantošanas tehnika darbā ar akmeņiem

— Akmeņu iedarbības principi uz cilvēku

— Auras un čakru attīrīšana, negatīvo programmu dzēšana, enerģijas plūsmas harmonizēšana un atjaunošana, enerģijas plūsmas sakārtošana meridiānos ar akmeņiem

— Meditācijas ar akmeņiem — sevis sakārtošanai, slēpto spēju atklāšanai, dziedināšanai un harmonizēšanai

— Akmeņu vibrāciju izmantošana un atbilstoša individuāla akmens piemeklēšana Jūsu vibrācijām

— Akmeņu dziednieciskās īpašības, piemērota akmens atrašana noteiktai problēmai

— Kā akmeni izmantot dziedinot

— Akmeņu metafiziskās īpašības un to izmantošana situāciju korekcijai

— Rituāli ar akmeņiem: aizsardzības, veiksmes, mīlestības, finanšu piesaistei, telpu un automašīnu attīrīšanai

— Zīlēšana ar akmeņiem, rūnu izgatavošana

Ko iegūsiet ?

- Divas reizes mēnesī saņemsiet PRADNA pasniedzēju veidotu mācību materiālu- elektronisko lekciju uz savu e-pastu

- Mācību materiālos ir izklāstīta visa nepieciešamā informācija neformālās izglītības programmas apguvei, kā arī praktiskie uzdevumi, vingrinājumi, rekomendācijas un pārbaudes darbi.

- Mācību laikā ik pēc divu mācību materiālu- lekciju saņemšanas, iepriekš vienojieties ar pasniedzēju par savstarpēji izdevīgu laiku Jums ir iespēja izmantot Skype individuālo konsultāciju, kur varat uzdot sev neskaidros un interesējošos jautājumus par tekošo mācību materiālu.

- Beidzot neformālās izglītības programmu (jebkuru no līmeņiem) saņemsiet neformālās izglītības iestādes PRADNA APLIECĪBU  par dalību programmā, bet nokārtojot bezmaksas gala pārbaudījumu saņemsiet DIPLOMU par dalību un veiksmīgu gala pārbaudījuma nokārtošanu (veiksmīgas nokārtošanas gadījumā).