Tavs akmens

Leģendas par kristālu dziednieciskajām spējām ir saglabājušās gadu tūkstošiem, stāstus par tiem ir stāstījuši senie dziednieki un šamaņi. Katrs kristāls ir Mātes Zemes dāvana, kas ar savu enerģiju palīdz cilvēkam atgūt līdzsvaru un labsajūtu. Ezoterikatev.lv kārtis "Akmeņu spēks" atklāj 50 brīnišķīgus akmeņus. Mēs apzināti izvēlējāmies nosaukumu "akmens", jo tas mūsu tautai nozīmē tik daudz.

Uzspied uz kārts muguriņas attēla!

Iesakām izvilkt vienu akmeņu kārti, lai sāktu savu dienu. 

Nospied uz kārts muguriņas un Tev atvērsies kārts! Atvērusies kārts attēlo- Tavai dienai piemērotāko akmeni, tās ir vibrācijas, kas šodien būs nepieciešamas.  

Tas ir arī piemērots akmens Tavai šodienas meditācijai. 

Tāpat Tu vari noskaidrot, kura akmentiņa vibrācijas ir nepieciešamas, lai sakārtotu kādu problēmjautājumu.

Aizver acis... dziļi ieelpo un izelpo. Koncentrējies uz to jautājumu, kur šobrīd visvairāk nepieciešama akmeņu palīdzība... un sāc šo ideju formulēt kā īsu jautājumu. Ja  rodas grūtības, iespējams, tas ir tāpēc, ka domā par pārāk daudziem jautājumiem vienlaikus. Šādā gadījumā vari izvēlēties tā vietā uzrakstīt jautājumu sarakstu un secīgi noskaidrot piemērotākos akmeņus, katram jautājumam.

Sakoncentrējies uz savu vajadzību. Nospied uz "Vēlreiz" un tad uz kārts muguriņas attēla.  Tev tiks atainots tas akmens, kura vibrācijas ir piemērotas konkrētajā situācijā.

Lieliski, ka, strādājot ar šāda veida intuitīvajiem rīkiem, nav pareizā vai nepareizā veida kā to darīt. Viss ir atkarīgs no tā, vai esi noskaņojusies/ies uz savu intuīciju un dari to, ko jūti par pareizu esam.