Saldo sapņu amulets

Saldo sapņu amulets

Pirms izgatavojat šo amuletu, apskatiet guļamistabu un pārliecinieties, vai tiešām esat sagatavojuši šo vietu labai naktsguļai. Aizvāciet visu, kas atgādina par dienas darbiem vai pienākumiem.

Nepieciešams:

1 ametista gabaliņš;

balta vai lina auduma taisnstūris;

kaltēta baldriāna sakne;

kaltētas kumelītes;

kumelīšu ēteriskā eļļa;

adata un diegs;

balta svece un svečturis.

Attīriet ametistu, skalojot to aukstā tekošā ūdenī vai apkūpinot ar baltās salvijas dūmiem. Sagatavojiet visu nepieciešamo. Iededziet sveci. Turiet plaukstas virs sastāvdaļām un uzlādējiet tās ar savu apņēmību, vizualizējot, kā tās piepildās ar mirdzošu, purpursarkanu gaismu. Vērojiet/jūtiet/ vizualizējiet, kā šī krāsa, kas simbolizē dziļu un mierīgu miegu, kustas un pulsē visās sastāvdaļās. Pēc tam uzšujiet ametistam maziņu spilventiņu. Tam jābūt tik lielam, lai ametistam uz tā būtu pietiekami daudz vietas. Piepildiet spilventiņu ar kumelītēm un baldriānu un aizšujiet. Pēc tam uzlieciet ametistu uz spilventiņa. Turiet spilventiņu ar ametistu abās rokās un sakiet:

Purpurgaisma dziļā miegā,

Saldi sapņi mierā liegā

Piepilda šo telpu klusi,

Kamēr paļāvībā dusu.

Iztēlojieties, kā maģija iedarbojas un kā pamostaties pavisam atpūtušies pēc dziļa nakts miega. Apdzēsiet sveci un nolieciet amuletu blakus gultai, vislabāk — uz naktsgaldiņa.


Rituāls no T.Vaithērstas