Apskatīt

APGŪSTI TĀLMĀCĪBĀ RŪNAS !

Rūnu talismani

Rūnu Talismanu- varat izvēlēties atbilstoši savai dzimšanas dienai

23 decembris — 7 janvāris
ISA
Isa ir ledus jeb fiskācijas rūna. Rūnas enerģija cilvēku padara aukstasinīgāku un ieturētu, kā rezultātā — vieglāk nekā citiem apvaldīt savas emocijas, «turēt sevi rokās" un izvairīties no konfliktiem, kā arī palīdzēt citiem izvairīties no tiem.

8-21 janvāris
EIHWAZ
Eihwaz- transformācijas rūna, sniedz spēju sasniegt vēlamo pateicoties savam darbam, sniedz spēku un izpratni, lai spētu izvēlēties piemērotāko metodi mērķa (rezultāta) sasniegšanai.

22 janvāris- 6 februāris
ANSUZ
Ansuz- domu, prāta rūna, tā veicina slepeno zīmju un dāvanu (garīgo zināšanu) saņemšanu. Rūnas enerģija palīdz cilvēkam daudz vieglāk atrisināt dažādus intelektuālus uzdevumus.

7-20 februāris
DADAZ
Dagaz- izaugsmes rūna. Šī rūnas enerģija ir ļoti spēcīga, tā sniedz spēku un prasmi uzsākt jaunas lietas (darbus, attiecības, biznesu), palīdz sasniegt jaunas robežas un līmeņus.

21 februāris — 7 marts
ALGIZ
Algiz ir Dievu aizsardzības rūna, palīdz saņemt maksimālu labumu no tās sistēmas, kolektīva, kompānijas, kurā esat un darbojaties.

8-21 marts
LAGUZ
Laguz ir ūdens un intuīcijas rūna. Kā spēcīga un mierīga upe tā palīdz izvairīties no šķēršļiem. Tā palīdz atrast dažādus ceļus, lai izvairītos no priekšā esošajiem šķēršļiem.

22 marts- 6 aprīlis
THURISAZ
Thurisaz- atbrīvošanās no haosa, tā palīdz daudz vieglāk „izsist" sev ceļu caur šķēršļiem.

7-21 aprīlis
TEIWAZ
Teiwaz- patiesības un sociālo sasniegumu uzvaras rūna. Rūnas enerģija palīdz pārliecinoši doties pa dzīves ceļu un gūt nepieciešamos rezultātus taisnīguma un likuma robežās.

22 aprīlis — 7 maijs
FEHU
Fehu ir naudas un īpašuma rūna, tā atver visus ceļus pie naudas, bagātības un veicina karjeras izaugsmi. Enerģētiskā līmenī sniedz zināšanas un spēku.

8-21 maijs
URUZ
Uruz- fiziskā spēka rūna, tā sniedz spēku un izturību.

22 maijs- 6 jūnijs
RAIDO
Raido- ceļa rūna. Rūnas enerģijas ietekmē vieglāk kā citiem izdodas atrast īsto ceļu un sasniegt vēlamo mērķi.

7- 22 jūnijs
GEBO
Gebo ir harmonijas un partnerības rūna. Rūnas enerģijas ietekmē kļūst vieglāk nekā citiem veidot attiecības, partnerību un komunicēt ar cilvēkiem.

23 jūnijs- 7 jūlijs
EHWAZ
Ehwaz- progresa un ātras kustības rūna, palīdz mērķtiecīgi sasniegt jebkurus mērķus, tā palīdz apjaust pieejamos resursus un spēkus.

8-23 jūlijs
OTHILA
Othila ir ģimenes, senču un dzimtas saiknes rūna. Rūnas enerģija palīdz balstīties uz pieredzi, lai dzīve sasniegtu mērķus. Tāpat rūna palīdz izprast, kuri ir īstie cilvēku un kuri ne, kurš ir īstais ceļš un kurš ne.

24 jūlijs- 8 augusts
SOWULO
Sowulo- Saules rūna, veselības, veseluma un veiksmes rūna. Sociāli panākumi, talantu un darbu atzīšana šīs rūnas enerģijas ietekmē ir vieglāki.

9- 23 augusts
INGUZ
Inguz — ģimenes un integrācijas rūna. Šīs rūnas enerģija sniedz iespējas gūt no dzīves maksimālo.

24 augusts- 8 septembris
JERA
Jera ir ražas rūna, materiālu rezultātu sasniegšana jeb atlīdzība par ieguldītajām pūlēm. Uzskata, ka rūnas enerģijas ietekmē ir vieglāk kā citiem sākt jaunus projektus un gūt peļņu. Lieliski darbojas intuīcija, kad ko darīt, lai gūtu labumu.

9-23 septembris
BERKANA
Berkana- izaugsmes un attīstības rūna. Rūnas enerģijas ietekmē izdodas maigā un plūstošā veidā veicināt cilvēku, dzīves, situāciju un notikumu izaugsmi un attīstību.

24 septembris — 8 oktobris
VUNJO
Vunjo- atpūtas, prieka un svētku rūna. Uzskata, ka rūnas enerģijas ietekmē viss izdodas vieglāk nekā citiem, lietas nokārtojas veiksmīgāk.

9-23 oktobris
MANNAZ
Mannaz- paša "Es". Rūnas enerģija palīdz labāk saprast sevi un citus cilvēkus.

24 oktobris- 8 novembris
HAGALAZ
Hagalaz — sabrukuma rūna. Jūs nevis vienkārši pārvarat šķēršļus savā ceļā, bet rūnas enerģijas ietekmē šķēršļus savā ceļā iznīcināt un no to drupām veidojiet sev labas un nepieciešamas „lietas".

9-23 novembris
NAUTHIZ
Nauthiz- vajadzību, nepieciešamības rūna. Uzskata, ka rūnas enerģija padara stiprus un ar gribas spēka apveltītus. Pateicoties darbam ar sevi varat sasniegt visu nepieciešamo — veiksmi, izdošanos un laimi. Vajadzības gadījumā varat citus piespiest izdarīt nepieciešamo, lai tiktu sasniegts labākais.

24 novembris- 8 decembris
KENAZ
Kenaz- uguns un skaidrības atjaunošanas rūna. Uzksta, ka rūnas enerģijas ietekmē vieglāk kā citiem veicas viss, kas saistīts ar radošumu un vīzijām (pareģošana, prognozēšana). Palīdz saskatīt cilvēku patieso seju un lietu kārtību.

9-22 decembris
PERTH
Perth — noslēpumu un meklējumu rūna. Tā ir viena no visnoslēpumainākajām rūnām, tās enerģijas ietekmē var atrast "apslēptos dārgumus" vai arī atklāt, ko nozīmīgu.